Last Minute
Zapraszamy do rezerwacji!

Rewal i okolica

Zachęcamy Państwa do wyruszenia na wczasy do słonecznego Rewala! Rewal i okolica ma do zaoferowania więcej atrakcji niż można by się spodziewać. Jest chociażby Nadmorska Kolej Wąskotorowa, Latarnia Morska w Niechorzu, a także ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu. Te trzy miejscowości są położone bardzo blisko siebie, dzięki czemu możemy szybko przemieszczać się między nimi. W kwestii noclegów nad morzem warto rozważyć Domki Modrzew w Rewalu (http://noclegi.net.pl/rewal), które zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek.

Również firmy mogą skorzystać z uroków polskiego morza i zorganizować konferencję w Rewalu (http://konferencje.net.pl/rewal).

Programy hotelowe są dziś łatwo dostępne oraz przyjazne użytkownikowi, więc warto zastanowić się nad wdrożeniem takiego programu w obiekcie turystycznym. Ułatwiają one turystom rezerwację pokoju, a dzięki channel managerowi praca w recepcji staje się dużo efektywniejsza.

Poniżej przedstawiamy garść opinii z internetu o Domkach Modrzew:

  • Polecam jeśli ktoś chce odpocząć w spokoju. Bardzo fajne miejsce na wypoczynek, plac zabaw dla dzieci. z dala od miejskiego hałasu. Do plaży też niedaleko, domek czysciutki Nowy nic dodać nic ująć. Polecam.
  • Super domki. Spędziliśmy tu fajne wczasy. Duży plus za lokalizację!


Karpacz noclegi